moattar
17 بهمن 1401 - 12:14

کیانی: قهرمانی تراکتور دور از دسترس نیست/ روزی که به تبریز آمدم کسی رویم حساب باز نمی‌کرد

هافبک با سابقه تیم تراکتور گفت: روزی که برای اولین بار به این تیم پیوستم، کسی رویم حساب باز نمی‌کرد.

مهدی کیانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس درباره آینده تیم کنونی تراکتور اظهار داشت: ما فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاریم و اگر امتیازات را کامل کسب کنیم، قهرمانی لیگ نیز دور از دسترس نیست و باید با تمام وجود بجنگیم و فاصله زیادی هم با صدر نداریم .

کسی روی من حساب باز نمی‌کرد

پرسابقه ترین بازیکن تیم تراکتور گفت: زمانی که برای اولین بار به تراکتور آمدم، خیلی‌ها روی من حساب نمی‌کردند؛ اما من به تلاشم ادامه داد. وقتی من به تراکتور آمدم تیم در لیگ دسته یک حضور داشت و با این تیم به لیگ برتر صعود کردیم. بهترین روزهای فوتبالی‌ام با تیم تراکتور بود که می‌توانم به حضور پرشورها در سال اول لیگ برتر، صعود به لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در جام حذفی و نایب قهرمانی در لیگ برتر فوتبال کشور اشاره کنم.

تراکتور از نظر امکانات جزء برترین‌هاست

وی درباره تاثیرامکانات در موفقیت تیم تراکتورابراز داشت: تمام باشگاه‌های حرفه ای دنیا، از قبل زیرساخت‌ها را فراهم می کنند و جا دارد از مسئولان باشگاه تراکتور و آقای زنوزی در باشگاه که امکانات مطلوبی را فراهم کرده‌اند، تشکر نمایم. باشگاه تراکتور زیرساخت‌های خوبی را دارد و روز به روز نیز رشد می‌کند و من از طرف بازیکنان از آقای زنوزی تشکر می‌کنیم و برای تیمی که خصوصی است بسیار سخت است که این امکانات فراهم کند؛ ولی امکانات در تراکتور مطلوب است.

ریکاردو آلوز هوش بالایی دارد

کیانی درباره ریکاردوآلوز گفت: وی هم بازیکن خیلی خوب و هم پسر فوق العاده است که خوشبختانه بازیکنان خارجی امسال بسیار خوب هستند و ریکی هوش فوق‌العاده‌ای دارد. هر چقدر سطح بازیکنان خارجی بالا باشد به نفع تیم و لیگ ماست.‌

تراکتور به بلوغ تاکتیکی رسیده است

کیانی درباره کیفیت فنی امسال بیان کرد: جا دارد از زحمات آقای قربان بردیف نیز تشکر کنیم و برای اونیز آرزوی موفقیت داریم. با آمدن آقای خمزتیم فوتبال خوبی و هوادارپسند ارائه می‌کند و فوتبالی روبه جلو بازی می‌ کنیم و امیدوارم با کسب حداکثر امتیازات دل هواداران را شاد کنیم.

وی درباره آرامش رختکن امسال می‌گوید: همدل بودن خیلی مهم است و من در هرجایی که بودم تلاش کرده‌ ام تا قلب‌ها را یکی کنیم و مهم تیم بودن است و بازیکنان هم با ما همراه بودند.

اول تراکتور بعد رئال مادرید

کیانی با اشاره به علاقه‌اش به تیم های خارجی گفت: بعد از تراکتور در اسپانیا رئال مادرید را دوست دارم و از زمانی که ماکله و زیدان بازی می‌کردند به شدت پیگیر این تیم بودم.

تسلیت به مردم خوی

وی در پایان گفت: جا دارد تسلیت به مردم عزیز خوی بگویم و مطمئنا همه به یاد آنها هستیم و دست در دست هم دوباره تلاش می‌کنیم کنار هم باشیم و این شهر را آباد کنیم.

انتهای پیام/60017

منبع: فارس
شناسه خبر: 1022193